lt en

Mūsų klausimas

Ką daryti, kad homoseksualūs asmenys galėtų produktyviai dirbti ir nejausti pažeminimo?
skatinti atvirą, tolerantišką ir lanksčią darbo aplinką;
rengti ir platinti informaciją, kuri padėtų kurti teigiamą darbdavių, darbuotojų, apskritai visuomenės nuomonę apie homoseksualius asmenis;
skatinti ne tik toleranciją, bet ir atvirumą bei atsiskleidimą darbe;
kurti auklėjimo ir lavinimo programas, kuriose būtų išsamiai ir visapusiškai diskutuojamas homoseksualumo aspektas.

Fotogalerija

LGBT centre susitikimas su Jungtinių Valstijų departamento atstovais

2011-07-01, LGBT centras
 
Penktadienį liepos 1 d. žmogaus teisių srityje dirbančių organizacijų atstovai dalyvavo susitikime su Jungtinių Valstijų departamento darbuotojais: Jungtinių Valstijų valstybės sekretorės Hilari Klinton asistentu Maiku Posneriu, jo pavaduotojais Danu Baeru ir Tomu Melia.
 
LGBT centre vykusiame susitikime buvo aptarti žmogaus teisių klausimai, kalbėta apie homoseksualių ir transseksualių asmenų problemas Lietuvoje.

Susirinkusieji vardijo įvairias problemas su kuriomis susiduria LGBT (lesbietės, gėjai, biseksualai ir transseksualai) šalyje. Lietuvos gėjų lygos vadovas Vladimiras Simonko dėkojo Jungtinių Valstijų valstybės sekretorei Hilari Klinton už pagalbą kovoje už žmogaus teises ir dėmesį LGBT bendruomenei.
 
Svečiai domėjosi organizacijų veikla, įvairiomis parlamentarų iniciatyvomis, Seimo Žmogaus teisių komiteto ir Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos darbu.

Susitikime dalyvavo parlamentarė M. A. Pavilionienė, Lietuvos gėjų lygos, Žmogaus teisių centro ir Tolerantiško Jaunimo asociacijos atstovai.

Paruošė Vytautas Valentinavičius.  
 
 
e-solution: gaumina