lt en

Mūsų klausimas

Ką daryti, kad homoseksualūs asmenys galėtų produktyviai dirbti ir nejausti pažeminimo?
skatinti atvirą, tolerantišką ir lanksčią darbo aplinką;
rengti ir platinti informaciją, kuri padėtų kurti teigiamą darbdavių, darbuotojų, apskritai visuomenės nuomonę apie homoseksualius asmenis;
skatinti ne tik toleranciją, bet ir atvirumą bei atsiskleidimą darbe;
kurti auklėjimo ir lavinimo programas, kuriose būtų išsamiai ir visapusiškai diskutuojamas homoseksualumo aspektas.

LGBT teisių pripažinimo Lietuvoje teisinės strategijos

Seimo ketinimas informaciją, kurioje palankiai vertinami homoseksualūs santykiai, apibrėžti kaip turinčią neigiamą poveikį nepilnamečiams užkliuvo Europos Parlamento (EP) narei iš Nyderlandų.

Savo ruožtu Tarptautinė gėjų ir lesbiečių žmogaus teisių komisija įspėja, kad taip gali būti pažeista Tarptautinė vaiko teisių apsaugos konvencija.
Stojo prieš Benediktą XVI
 
Europarlamentarė iš Nyderlandų, socialliberalių ir radikalių demokratinių pažiūrų partijos D66 narė Sophia in 't Veld raštu kreipėsi į Europos Komisiją (EK) dėl „LGBT (lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transseksualų – DELFI) situacijos Lietuvoje“.
 
Politikė primena, kad pernai gruodį Seime per pirmą balsavimą buvo palaimintas griežtesnis Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo projektas. Jame siekiama įtvirtinti papildomus kriterijus viešajai informacijai, kuri daro neigiamą poveikį nepilnamečių fiziniam, protiniam ar doroviniam vystymuisi.
 
Plačiau skaitykite delfi.lt
e-solution: gaumina