lt en

Mūsų klausimas

Ką daryti, kad homoseksualūs asmenys galėtų produktyviai dirbti ir nejausti pažeminimo?
skatinti atvirą, tolerantišką ir lanksčią darbo aplinką;
rengti ir platinti informaciją, kuri padėtų kurti teigiamą darbdavių, darbuotojų, apskritai visuomenės nuomonę apie homoseksualius asmenis;
skatinti ne tik toleranciją, bet ir atvirumą bei atsiskleidimą darbe;
kurti auklėjimo ir lavinimo programas, kuriose būtų išsamiai ir visapusiškai diskutuojamas homoseksualumo aspektas.

Homoseksualūs asmenys turi daug lytinių partnerių ir nesukuria ilgalaikių ir tvirtų santykių.

Žinoma, kad tarp gėjų, lesbiečių ir biseksualų yra asmenų, kurie turi daug lytinių partnerių. Tačiau tyrimai rodo, kad daugelis homoseksualių asmenų vertina ir siekia ilgalaikių santykių. Apklausos, kurioje dalyvavo vyresnio amžiaus gėjai ir lesbietės, metu buvo sutikta daug porų, kurios yra kartu jau daugiau kaip dvidešimt metų. Taip pat reikia pastebėti, kad daugelis gėjų ir lesbiečių kaip ir daugelis heteroseksualių asmenų pasirenka celibatą tam tikru gyvenimo metu arba visam gyvenimui.
 
Tačiau homoseksualios poros susiduria su tam tikrais iššūkiais ir problemomis. Mūsų visuomenė remia heteroseksualias poras, o homoseksualioms poroms nėra suteikiama nei socialinė, nei teisinė, nei ekonominė, nei religinė, nei šeimos parama. Kultūroje, kurioje suyra netgi socialiai ir legaliai sankcionuotos santuokos, kelia nuostabą tai, kad tiek daug tos pačios lyties porų išlieka kartu. 
(Alt + P)
e-solution: gaumina