lt en

Mūsų klausimas

Ką daryti, kad homoseksualūs asmenys galėtų produktyviai dirbti ir nejausti pažeminimo?
skatinti atvirą, tolerantišką ir lanksčią darbo aplinką;
rengti ir platinti informaciją, kuri padėtų kurti teigiamą darbdavių, darbuotojų, apskritai visuomenės nuomonę apie homoseksualius asmenis;
skatinti ne tik toleranciją, bet ir atvirumą bei atsiskleidimą darbe;
kurti auklėjimo ir lavinimo programas, kuriose būtų išsamiai ir visapusiškai diskutuojamas homoseksualumo aspektas.

Partnerystė už lygias teises

2009 07 23 d. vykusio seminaro „Sportas kaip sveikos ir aktyvios bendruomenės kūrimo priemonė“ metu  gimė idėja suburti sporto mylėtojus. Liepos 28d. įvyko steigiamasis LGBT sporto mėgėjų klubo (LGBT SMK)  iniciatyvinės grupės susitikimas.Klubo tikslai:
    1. suburti LGBT bendruomenės narius, sporto mėgėjus, laisvalaikio praleidimui sportuojant;
    2. informuoti Lietuvos visuomenę apie LGBT sporto žaidynes;
    3. paruošti įvairių sporto sričių LGBT asmenis bei komandas atstovauti Lietuvą tarptautinėse sporto žaidynėse;
    4. skatinti bendradarbiavimą su Lietuvos bei užsienio  sportininkų federacijomis, sporto klubais, inicijuojant ir propaguojant sportą kaip sveikos gyvensenos ir bendruomenės kūrimo būdą.


Prisijunk! Sportuok! Buk aktyvi!"


LGBT SMK kviečia aktyviai dalyvauti tiek sportininkus, tiek sporto mėgėjus atstovaujant Lietuvą „Gay games“ žaidynėse.
Liko tik vieneri metai iki „Gay games“ pradžios Kelne (Vokietija). 2010 m. liepos 31 d. – rugpjūčio 7 d. vyksiančios homoseksualių ir juos palaikančių žmonių  sporto žaidynės kviečia jau dabar nelikti abejingiems ir registruotis dalyvauti. Septintosios „Gay games“ žaidynės Kelne dalyviams siūlys išbandyti jėgas 34 – iose sporto šakose bei daugybėje kultūrinių renginių.

Pasitikdamos šūkiu „Būk to dalimi“ (angl. Be a part of it), žaidynių organizatoriai dalyvauti kviečia bet kokio fizinio pasirengimo sportininkus. „Gay games“ atletu galės tapti ir pradedantysis, ir profesionalus sportininkas, o kad nedingtų akstinas konkuruoti, dalyviai skirstomi pagal amžių ir savo sportinius gebėjimus, todėl net ir pradėjęs/ jusi sportuoti gali tapti žaidynių prizininku/e.

Norintys dalyvauti žaidynėse ir išbandyti save įvairiose sporto šakose, rašykite  lgbtcentras@gay.lt
„Gay games“ – ne tik sporto, tačiau ir kultūros šventė. Laukiama, kad į Kelne vyksiančias žaidynes atvažiuos 2000 dainininkų, muzikantų, vizualiųjų menų atstovų bei šokėjų. Aštuonias žaidynių dienas Kelne dainuos gėjų ir lesbiečių chorai, bus rengiamos parodos bei prisimenamos AIDS aukos

Registruotis „Gay games“ kultūriniam festivaliui taip pat galite el. paštu: lgbtcentras@gay.lt
e-solution: gaumina