lt en

Mūsų klausimas

Ką daryti, kad homoseksualūs asmenys galėtų produktyviai dirbti ir nejausti pažeminimo?
skatinti atvirą, tolerantišką ir lanksčią darbo aplinką;
rengti ir platinti informaciją, kuri padėtų kurti teigiamą darbdavių, darbuotojų, apskritai visuomenės nuomonę apie homoseksualius asmenis;
skatinti ne tik toleranciją, bet ir atvirumą bei atsiskleidimą darbe;
kurti auklėjimo ir lavinimo programas, kuriose būtų išsamiai ir visapusiškai diskutuojamas homoseksualumo aspektas.

Projektas "C.A.F.E." pagal ES programą PROGRESS

 
Žaidimas „PAŽINK“ padeda pažinti patiriančius diskriminaciją 
 
2012 m. spalio 22 d. paleistas virtualus edukcinis žaidimas „PAŽINK“, kuris kviečia pasitikrinti žinias ir geriau pažinti visuomenės grupes, patiriančias diskriminaciją dėl amžiaus, negalios, lyties, rasės, religijos ar įsitikinimų, seksualinės orientacijos. Žaidimą galima žaisti internete www.zaidimas.pazink.org.
 
Jo dalyviai sužinos daug įdomių faktų apie skirtingas visuomenes grupes, žmogaus teises bei nelygybę įvairiose srityse – politikoje, medicinoje, darbo rinkoje ir kitose. Tikimasi, kad žaidimas prisidės mažinant diskriminaciją ir ugdant visiems atvirą visuomenę. 
 
Pagrindinis žaidimas vyks 2012 m. spalio 22 – lapkričio 18 d. Jo metu daugiausiai žinantys ir greičiausi žaidėjai galės laimėti vertingų prizų – planšetinį kompiuterį „iPad“, grotuvus „iPod touch“, pramogas „Snow arenoje“ ar skrydį oro balionu virš gražiausių Lietuvos vietovių. Norintys pasitikrinti žinias, tačiau nesiekiantys laimėti prizų, galės išbandyti žaidimą ir vėliau.
 
Žaidimas „PAŽINK“ – viena iš projekto „C.A.F.E.: keisk požiūrį – siek lygybės“ veiklų, kurias finansuoja Europos Komisija pagal Europos Bendrijos bendrojo užimtumo ir socialinio solidarumo programą PROGRESS (20072013) ir LR valstybė. Projektą įgyvendina Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kartu su partneriais – Lietuvos neįgaliųjų forumu ir Lietuvos gėjų lyga. Projekto veiklas taip pat vykdo Moterų informacijos centras, Tautinių bendrijų namai, Naujų religijų tyrimų ir informacijos centras, Lietuvos pensininkų sąjunga „Bočiai“ ir Lietuvos jaunimo organizacijų taryba. 
 
 
 
 
 
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis:
Henrika Varnienė, Lietuvos neįgaliųjų forumo Administracijos direktorė, tel. 867472512,
(Alt + P)
e-solution: gaumina