lt en

Mūsų klausimas

Ką daryti, kad homoseksualūs asmenys galėtų produktyviai dirbti ir nejausti pažeminimo?
skatinti atvirą, tolerantišką ir lanksčią darbo aplinką;
rengti ir platinti informaciją, kuri padėtų kurti teigiamą darbdavių, darbuotojų, apskritai visuomenės nuomonę apie homoseksualius asmenis;
skatinti ne tik toleranciją, bet ir atvirumą bei atsiskleidimą darbe;
kurti auklėjimo ir lavinimo programas, kuriose būtų išsamiai ir visapusiškai diskutuojamas homoseksualumo aspektas.

renginių archyvas

2013 01 24, LGBT centras, Jakšto g. 22-15, Vilnius
Kviečiame į LGBTIQ bendruomenės aktyvistų ir savanorių pasitarimą apie „Baltic Pride 2013“ festivalį Vilniuje
Liepą Vilniuje antrą kartą rengiamas didžiausias Baltijos šalių LGBTIQ festivalis ir eitynės „Baltic Pride“.
Plačiau
2012 02 06, Mediateka (Vilniaus g. 39 - Vilniaus mokytojų namų 2 aukštas, 213-214 aud.)
“Tai, kas yra gražiausia vyriškuose vyruose, yra kažkas moteriška, o kas gražiausia moteryse, yra kažkas vyriška“. Tegu ši Susan Sontag citata būna kvietimas kalbėti apie vyrus ir moteris ir jų vaidmenį visuomenėje. Mes kviečiame jus žiūrėti, mąstyti ir kalbėtis apie dalykus, susijusius su lyčių vaidmenimis, reikšmių įvairove, skirtingumu ir ribomis. Ateikite ir pasidalinkite su mumis savo patirtimi ir mintimis. Plačiau
2012 01 25, LGBT centras, Vilnius
Asociacija LGL kviečia Jus dalyvauti brošiūros „10 dalykų apie LBT moterų sveikatą" pristatyme, kuris vyks sausio 25 d., trečiadienį, 18 val. LGBT centre Vilniuje. Pristatymo metu taip pat kartu apžvelgsime transseksualių žmonių sveikatos problemas, išklausysime pranešimą „Transseksualių žmonių sveikatos klausimai. Teorinė ir praktinė pusės".
Plačiau
2011 11 10, LGBT centras, Vilnius
Asociacija LGL kviečia Jus dalyvauti „Lesbiečių, biseksualių ir translyčių moterų teisės ir sveikata” seminare, kuris vyks š. m. lapkričio 10 d., ketvirtadienį, 18:00 val. LGBT centre Vilniuje.
 
Plačiau
2011 10 22, LGBT centras Vilniuje
Asociacija LGL kviečia Jus dalyvauti seminare „Kiekviena moteris yra seksuali: pozityvus savo seksualumo suvokimas“, kuris vyks š. m. spalio 22 d., šeštadienį, 10:00 – 18:00 val., LGBT centre Vilniuje. Šiame seminare kviečiame pažvelgti į save savo seksualumo aspektu, susitikti su savo seksualumu ir įsivardinti: kas džiugina, o kas glumina.
Plačiau
2011 09 09
Š.m. rugsėjo 9 – 11 dienomis (penktadienis – sekmadienis) asociacija Lietuvos gėjų lyga vykdydama projektą “Lesbiečių, biseksualių ir translyčių moterų teisės ir sveikata”, kviečia Jus į dviejų dienų LBT moterų stovyklą “Mūsų teisių perspektyvos”, kurios tikslas - suburti lesbietes, biseksualias ir translytes moteris diskusijai LBT moterų teisių, aktyvizmo ir sveikatos temomis, suteikti žinių ir ugdyti gebėjimus ruošiantis praktiniam savo teisių atstovavimui.
Plačiau
2011 08 26, LGBT centras, Vilnius
Šį penktadienį, rugpjūčio 26 d., 19:00 - 21.00 val. LGBT centre Vilniuje tarptautinė nevyriausybinė organizacija „Amnesty International“ kartu su Lietuvos gėjų lyga kviečia Jus į filmo peržiūrą ir diskusiją „Ar pasaulyje didėja homofobija?“.
Plačiau
2011 08 24, LGBT centras, Vilnius
Asociacija LGL jau pradeda naują renginių sezoną ir tęsdama projektą „Lesbiečių, biseksualių ir translyčių moterų teisės ir sveikata” kviečia Jus dalyvauti seminare „Kalbu pati. LBT moterys ir jų balsas: patirtys bei iššūkiai“, kuris vyks š. m. rugpjūčio 24 d., trečiadienį, 18:00 – 21:00 val., LGBT centre Vilniuje.

Plačiau
2011 06 18, Vilnius, LGBT centras
Kviečiame dalyvauti praktiniame seminare/mokymuose "Viešas kalbėjimas", kuris vyks birželio 18 d. (šeštadienį) nuo 12:00 iki 16:30 val. LGBT centre. Kalbėjimas viešai ne visada yra paprastas ir kasdieniškas, tačiau labai susijęs su mokymusi pateikti save, perteikti esmines savo mintis ir informaciją. Jei Tau tai aktualu - ateik ir sužinok apie viešą kalbėjimą. Kartu išbandysime metodus, kurie padeda įgauti drąsos, pasitikėjimo savimi ir pasiekti sėkmę.

Plačiau
2011 04 11, Jakšto g. 22, Vilnius
Balandžio 11 dieną 18 val. kviečiame į seminarą/diskusiją „Biologinės lyties ribos“. Remiantis gamtos mokslų žiniomis šnekėsime apie lytinio dauginimosi atsiradimą ir įsitvirtinimą gyvūnų pasaulyje.
Plačiau
(Alt + P)
e-solution: gaumina