lt en

Mūsų klausimas

Ką daryti, kad homoseksualūs asmenys galėtų produktyviai dirbti ir nejausti pažeminimo?
skatinti atvirą, tolerantišką ir lanksčią darbo aplinką;
rengti ir platinti informaciją, kuri padėtų kurti teigiamą darbdavių, darbuotojų, apskritai visuomenės nuomonę apie homoseksualius asmenis;
skatinti ne tik toleranciją, bet ir atvirumą bei atsiskleidimą darbe;
kurti auklėjimo ir lavinimo programas, kuriose būtų išsamiai ir visapusiškai diskutuojamas homoseksualumo aspektas.

renginių archyvas

2009 07 31
Liepos 30 d. 19 val. Queer Summer Screen 2009 Q6 pristato The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert  – nuotaikingą, 2004 m. sukurtą ir Stephan Elliott režisuotą australų komediją apie du vyrus gėjus ir transeksualią moterį, keliaujančius į Australiją ir patiriančius netikėtų nuotykių.
Liepos 31 d. 19 val kviečiame Jus į Žaidimų vakarą „Twister".
Plačiau
2009 07 23, Vilnius
Jau šį ketvirtadienį, liepos 23 d., 18 val. kviečiame į projekto "Partnerystė už lygias teises" antrąjį seminarą 
Plačiau
2009 06 19, LGBT centas, Vilnius
 
 
“LGBT teisių gynimo strategijos Lietuvoje”
2009 06 19
Programa Plačiau
2009 02 27, LGBT centras (Jakšto g. 22-15, Vilnius)
Vienintelis Lietuvoje LGBT centras Vilniuje kviečia Jus į tradicinį mėnesio paskutinio penktadienio žaidimų vakarą!
Plačiau
2009 01 23
Kviečiame sausio 23 d. nuo 19 val. visus norinčius puikiai praleisti vakarą bežaidžiant Party Alias (šiame žaidime reikia paaiškinti kuo daugiau žodžių savo komandos draugams, bet... jeigu jūsų komanda atsistos ant langelio „Party“, tuomet prasidės tikros linksmybės: žodį paaiškinti reikės nauju ir linksmu būdu!). Jūsų laukia gera nuotaika bei siurprizai.
 
Laukiame Jūsų Vilniuje, Jakšto 22-15 (įeiti pro kiemą iš Vasario 16 g. arkos). Reikia paskambinti skambučiu.
Plačiau
2008 05 29, Konferencija vyks š. m. gegužės 29 d. 9 val. viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius“ (M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius).
Konferencijos dalyvius pasveikins socialinės apsaugos ir darbo ministrė Vilija Blinkevičiūtė. Europos Komisijos atstovai supažindins su Europos Sąjungos užimtumo politikos gairėmis. Vystymo bendrijos pristatys parengtas integracijos į darbo rinką ir užimtumo skatinimo priemones. Plačiau
2008 02 19, "Silverbar" Kaune ir "Naktinė ledi" Klaipėdoje
EQUAL projekto „Atviri ir saugūs darbe.lt“ informacinis ir savitarpio paramos centras – laboratorija kviečia Jus į centro organizuojamus seminarus, šį kartą vyksiančius Kaune ir Klaipėdoje.
Plačiau
2007 12 11
    Norėdami užbaigti šių seminarų ciklą bei viso informacinio ir savitarpio paramos centro veiklą, kviečiame Jus į filmo „Mano laiminga šeima“ filmo peržiūrą bei diskusiją. Dokumentiniame filme analizuojamos problemos, su kuriomis susiduria homoseksualios moterys, nusprendusios tapti motinomis. „Mano laiminga šeima“ yra atvira, drąsi, o kartu ir pakankamai skausminga dviejų moterų asmeninė istorija. Filmo veikėjos leidžia įžengti žiūrovui į jų santykių, emocinio gyvenimo, vilčių ir svajonių pasaulį (filmas rusų kalba su angliškais subtitrais).
Plačiau
2007 10 23, Vilnius
Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kartu su partneriais maloniai kviečia jus dalyvauti baigiamojoje EQUAL projekto „Atviri ir saugūs darbe.lt“ konferencijoje „Atverkite savo darbo vietas“, kuri vyks 2007 m. spalio 23 – 24 dienomis viešbutyje „Conti“ (Raugyklos g. 7/2, Vilniuje). Plačiau
2007 09 14
Po trumpos pertraukos Informacinis ir savitarpio paramos centras vėl atnaujina savo veiklą, bei toliau siūlo gilintis į aktualias, su homoseksualumu susijusias temas. Šį kartą VDU sociologas A.Tereškinas pristatys atliktą lietuviškos žiniasklaidos analizę, kurioje siekė apžvelgti Lietuvos žiniasklaidoje pasirodžiusius straipsnius LGBT tematika.
 
Plačiau
e-solution: gaumina