lt en

Mūsų klausimas

Ką daryti, kad homoseksualūs asmenys galėtų produktyviai dirbti ir nejausti pažeminimo?
skatinti atvirą, tolerantišką ir lanksčią darbo aplinką;
rengti ir platinti informaciją, kuri padėtų kurti teigiamą darbdavių, darbuotojų, apskritai visuomenės nuomonę apie homoseksualius asmenis;
skatinti ne tik toleranciją, bet ir atvirumą bei atsiskleidimą darbe;
kurti auklėjimo ir lavinimo programas, kuriose būtų išsamiai ir visapusiškai diskutuojamas homoseksualumo aspektas.

Renginiai

2011 08 26, LGBT centras, Vilnius
Šį penktadienį, rugpjūčio 26 d., 19:00 - 21.00 val. LGBT centre Vilniuje tarptautinė nevyriausybinė organizacija „Amnesty International“ kartu su Lietuvos gėjų lyga kviečia Jus į filmo peržiūrą ir diskusiją „Ar pasaulyje didėja homofobija?“.
 
Tarptautinė organizacija „Amnesty International“ kovoja prieš LGBT diskriminaciją visame pasaulyje. Organizacijos teigimu, nėra jokių specialių „gėjų teisių“ - žmogaus teisės yra universalios visiems žmonėms. Visgi pastaruoju metu atrodo, kad homofobija didėja visame pasaulyje - nuo Ugandos iki Lietuvos.
 
Ateik ir kartu su „Amnesty International“ bei LGL pažiūrėk jaudinantį dokumentinį filmą „The Kochus of Uganda“ apie valstybę, kurioje kovodamas už LGBT teises rizikuoji savo gyvybe. Šių metų sausį žmogaus teisių aktyvistas Davidas Kato buvo brutaliai nužudytas vien už tai, jog buvo gėjus.
 
Dalyvavimas nemokamas, renginys vyks anglų kalba.
 
Laukiame tavęs!
 
 
LGBT centro adresas: Jakšto g. 22-15, Vilnius (įeiti pro kiemą iš Vasario 16 g. arkos). Reikia paskambinti skambučiu. Telefono Nr. :+37052610314.
e-solution: gaumina