lt en

Mūsų klausimas

Ką daryti, kad homoseksualūs asmenys galėtų produktyviai dirbti ir nejausti pažeminimo?
skatinti atvirą, tolerantišką ir lanksčią darbo aplinką;
rengti ir platinti informaciją, kuri padėtų kurti teigiamą darbdavių, darbuotojų, apskritai visuomenės nuomonę apie homoseksualius asmenis;
skatinti ne tik toleranciją, bet ir atvirumą bei atsiskleidimą darbe;
kurti auklėjimo ir lavinimo programas, kuriose būtų išsamiai ir visapusiškai diskutuojamas homoseksualumo aspektas.

Renginiai

2013 01 24, LGBT centras, Jakšto g. 22-15, Vilnius
  Kviečiame į LGBTIQ bendruomenės aktyvistų ir savanorių pasitarimą apie „Baltic Pride 2013“ festivalį Vilniuje

Liepą Vilniuje antrą kartą rengiamas didžiausias Baltijos šalių LGBTIQ festivalis ir eitynės „Baltic Pride“.
Tai - unikali galimybė žmogaus teisių gynėjams susivienyti ir aptarti bendras problemas ir sunkumus, pasidalinti patirtimi ir gera praktika siekiant įveikti diskriminaciją ir skatinant lygybę ir žmogaus teises homoseksualiems, biseksualiems, transseksualiems žmonėms, taip pat atšvęsti pasiekimus. „Baltic Pride 2013“ renginio tikslas - pažymėti LGBTIQ žmonių lygybės svarbą.

Šiais, Europos piliečių metais, tarptautinis festivalis akcentuos ES pilietybės galimybes užtikrinant LGBTIQ žmonių teises ir laisves. Taip pat paminėsime 20-ąsias homoseksualumo dekriminalizavimo ir LGBT teisių sąjūdžio Lietuvoje įkūrimo metines.

Siekiant solidarumo ir didesnio LGBTIQ bendruomenės priėmimo visuomenėje per festivalio savaitę liepos mėn. įvyks nemažai renginių (konferencija žmogaus teisių klausimais, kultūriniai renginiai (paroda, filmų vakarai), socialinė programa ir Eitynės už lygybę) bei informacinė socialinės reklamos akcija TV ir kitose viešose erdvėse.

Renginio programa dar atvira bendruomenės inicatyvoms, todėl kviečiame visus norinčius pateikti savo projektų ar pasiūlymų programai pirmines idėjas ar pageidavimus organizacinio pasitarimo metu. Laukiame formalių ir neformalių grupių ar nepriklausomų atstovų, kurie norėtų prisidėti prie mažų ar didesnių programos dalių įgyvendinimo! Susitikimas vyks sausio 24 d. 18.30 val. Vilniuje, LGBT centre, Jakšto g. 22-15. Papildoma informacija teikiama tel. (8 5) 2610314.
e-solution: gaumina