lt en

Mūsų klausimas

Ką daryti, kad homoseksualūs asmenys galėtų produktyviai dirbti ir nejausti pažeminimo?
skatinti atvirą, tolerantišką ir lanksčią darbo aplinką;
rengti ir platinti informaciją, kuri padėtų kurti teigiamą darbdavių, darbuotojų, apskritai visuomenės nuomonę apie homoseksualius asmenis;
skatinti ne tik toleranciją, bet ir atvirumą bei atsiskleidimą darbe;
kurti auklėjimo ir lavinimo programas, kuriose būtų išsamiai ir visapusiškai diskutuojamas homoseksualumo aspektas.

Renginiai

2011 09 09
Š.m. rugsėjo 9 – 11 dienomis (penktadienis – sekmadienis) asociacija Lietuvos gėjų lyga vykdydama projektą “Lesbiečių, biseksualių ir translyčių moterų teisės ir sveikata”, kviečia Jus į dviejų dienų LBT moterų stovyklą “Mūsų teisių perspektyvos”, kurios tikslas - suburti lesbietes, biseksualias ir translytes moteris diskusijai LBT moterų teisių, aktyvizmo ir sveikatos temomis, suteikti žinių ir ugdyti gebėjimus ruošiantis praktiniam savo teisių atstovavimui bei didesniam įsitraukimui į socialinę veiklą, parengti teisių gynimo strategijos gaires (iki 2015 m).
 
Nepaisant Europos teisės aktų bei tarptautinių žmogaus teisių standartų, LGBT asmenų teisės mūsų šalyje vis dar nėra pakankamai užtikrinamos, o LBT moterų situacija tampa dar sudėtingesnė – neretai joms tenka patirti diskriminaciją ne tik dėl savo seksualinės orientacijos, tačiau ir dėl lyties. Visgi viešojoje erdvėje, politikoje dažniausiai girdimas vyrų balsas, o LBT moterys per dažnai išlieka tylios ir negirdimos.
 
Šių mokymu metu kalbėsime apie tai, kaip tapti labiau matomomis ir girdimomis tiek kasdienybėje, tiek viešojoje erdvėje, su kuo, kaip ir apie ką kalbėti; mokysimės prabilti apie save; atrasime savo individualius būdus ir galimybes prisijungti prie LBT moterų teisių judėjimo.
 
Projektą remia Nyderlandų Karalystės ambasada ir Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada.
 
Dalyvavimas renginyje (įskaitant transportą į/iš Vilniaus į renginio vietą) – nemokamas.
Nuvežimas (Vilnius – renginio vieta) bus organizuojamas rugsėjo 9 d. (penktadienį) 16:00 val.; parvežimas (renginio vieta – Vilnius) bus organizuojamas rugsėjo 11 d. (sekmadienį) 14:00 val.
 
Būtina išankstinė registracija: prašome iki rugsėjo 7 d. registruotis el. paštu office@gay.lt. Vietų skaičius ribotas.
(Alt + P)
e-solution: gaumina