lt en

Mūsų klausimas

Ką daryti, kad homoseksualūs asmenys galėtų produktyviai dirbti ir nejausti pažeminimo?
skatinti atvirą, tolerantišką ir lanksčią darbo aplinką;
rengti ir platinti informaciją, kuri padėtų kurti teigiamą darbdavių, darbuotojų, apskritai visuomenės nuomonę apie homoseksualius asmenis;
skatinti ne tik toleranciją, bet ir atvirumą bei atsiskleidimą darbe;
kurti auklėjimo ir lavinimo programas, kuriose būtų išsamiai ir visapusiškai diskutuojamas homoseksualumo aspektas.

Renginiai

2011 11 10, LGBT centras, Vilnius
Asociacija LGL kviečia Jus dalyvauti „Lesbiečių, biseksualių ir translyčių moterų teisės ir sveikata” seminare, kuris vyks š. m. lapkričio 10 d., ketvirtadienį, 18:00 val. LGBT centre Vilniuje.
 
Sakoma, kad kiekviena iš mūsų yra unikali, nepakartojama ir ypatinga, visgi mes visos kažkada elgiamės stereotipiškai, atrodome tipiškai ir kalbame, nepasakydamos nieko naujo. Sakoma, kad negalima vertinti pagal išvaizdą, tačiau mes visos tai daugiau ar mažiau darome.
 
Visuomenė stereotipizuoja ir klijuoja etiketes lesbietėms. Lesbietės stereotipizuoja viena kitą. Lesbietė. Feministė. Vyriška. Moteriška. O galbūt jokia?
 
Šiame seminare sieksime ne tik daugiau sužinoti apie stereotipų kilmę ir stereotipizavimo procesą, stereotipų ir socialinių normų naudą bei žalą, tačiau taip pat pabandysime atrasti, kokius jau žinome lesbiečių stereotipus ir kaip ir kodėl jie kuriami. Taip pat kalbėsime apie tarpasmeninius santykius ir tai, kaip jų nenuskurdinti stereotipais, klišėmis ir šablonais; kaip išliekant savimi kurti kuo tikresnį, nuoširdesnį ir autentiškesnį ryšį su savo partnere.
 
Pranešimus seminare skaitys: psichologė-psichoterapeutė Ramunė Pajuodytė-Milašienė, meno kritikė Laima Kreivytė ir sveikatos psichologijos magistrantė Donata Gintalaitė. Diskusijoje kartu su aktyvistėmis, psichologėmis, menininkėmis ir akademikėmis mėginsime nagrinėti aktualius klausimus, turėsime progą užduoti rūpimus klausimus ir pasidalinti savo mintimis.
 
Projektą remia Nyderlandų Karalystės ambasada ir Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada.
 
Seminaras nemokamas, apie dalyvavimą praneškite el. paštu office@gay.lt.
 
Laukiame Jūsų!
 
LGBT centro adresas: Jakšto g. 22-15, Vilnius (įeiti pro kiemą iš Vasario 16 g. arkos). Reikia paskambinti skambučiu. Telefono Nr. :+37052610314.
e-solution: gaumina